Teklifler listesi
17
17
17
925 000 €
(7 906 € / m²)
Satış
4
2+
117 m²
Rua de Pinho Leal, Porto
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
4
düz
117 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Identificação do imóvel: ZMPT575148
CASAS GARCIA DE ORTA – A LANDMARK OF EXCELLENCE IN PORTO
The CASAS GARCIA DE ORTA development will be established...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Ahşap zemin
Güvenlik
Mutfak aletleri
Su ısıtıcı
Çamaşır makinesi
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
A - Son derece ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
75günler
Güncellendi:
75günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua de Pinho Leal, Porto
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.