SUPA24
Oturma odası; ahşap zemin, doğal ışık
Diğer
Oturma odası
337 000 €
(3 744 € / m²)
Satış
2
1
90 m²
Rua do Gerês, Porto

yatak odası2
düz90 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento T2 com uma área total de 111 metros quadrados, situado na cidade do Porto. O imóvel está localizado próximo à zona de comércio, serviços ...

Diğer
Teklifin yaşı: 73günler
Güncellendi: 65günler

Yerellikler

Rua do Gerês, Porto
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 Arquitectos II

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar