SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
680 000 €
(4 533 € / m²)
Satış
3
2+
150 m²
Rua do Aleixo, Porto

yatak odası3
düz150 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

T3 duplex for sale next to Campo Alegre Private Condominium with pool and garden

We present this excellent 3 bedroom apartment located in one of the...

Diğer
Teklifin yaşı: 76günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Rua do Aleixo, Porto
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Invest 351

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar