SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
305 000 €
(3 588 € / m²)
Satış
4
2+
85 m²
Rua de São Dinis, Porto

yatak odası4
düz85 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Identificação do imóvel: ZMPT585649

Renovated 3+1 Bedroom Apartment with Terrace and Storage: Near the University Campus in Paranhos, Porto!

PROPERT...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasYeniden yapılandırmadan sonraAhşap zeminYüksek tavanlarMutfak aletleriBanyoDuş kabiniAyrı tuvaletKoridorÇamaşır makinesiAhşap kirişlerDoğal ışıkDöşenmiş

Diğer
Teklifin yaşı: 80günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua de São Dinis, Porto
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZOME Porto - Damião de Góis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar