Teklifler listesi
26
26
26
495 000 €
(4 125 € / m²)
Satış
Atipik
2+
120 m²
Rua do Bonfim, Porto
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
120 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Apartamento T3+1 com jardim privativo no Bonfim
Este apartamento T3+1 distingue-se pela conjugação entre áreas interiores amplas e um espaço exterior...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Yüzme havuzu
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Doğal ışık
Ayrı mutfak
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
A - Son derece ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
88günler
Güncellendi:
34günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua do Bonfim, Porto
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.