SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 395 000 €
(9 755 € / m²)
Satış
Atipik
2+
143 m²
Rua do Ouro, Porto

yatak odasıatypical
düz143 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Eleganz, Raffinesse und eine einzigartige Beziehung zur Landschaft prägen dieses außergewöhnliche Dreizimmerapartment in der ersten Reihe des Douro, d...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasDoğal ışıkAhşap zeminAyrı tuvaletMutfak aletleri

Diğer
Teklifin yaşı: 150günler
Güncellendi: 112günler

Yerellikler

Rua do Ouro, Porto
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ONLIV

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar