SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
670 000 €
(5 115 € / m²)
Satış
2
2+
131 m²
Rua do Duque da Saldanha, Porto

yatak odası2
düz131 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This 2-bedroom apartment, located on the second floor of the prestigious Duque de Saldanha Housing, offers a unique living experience in Portos histor...

Diğer
Teklifin yaşı: 236günler
Güncellendi: 72günler

Yerellikler

Rua do Duque da Saldanha, Porto
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 Grupo Aliados I

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar