SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
445 000 €
(4 450 € / m²)
Satış
6+
1
100 m²
Rua do Bicalho, Porto

yatak odası6+
düz100 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento vendido com contrato de arrendamento.

Renda mensal 1800€/mês

Luxuoso Apartamento Duplex T1 Convertido em T3 com Vista para o Rio Douro –...

Diğer
Teklifin yaşı: 245günler
Güncellendi: 41günler

Yerellikler

Rua do Bicalho, Porto
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

iad Portugal

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar