SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
800 000 €
(7 619 € / m²)
Satış
3
2+
105 m²
Rua do Campo Alegre, Porto

yatak odası3
düz105 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Identificação do imóvel: ZMPT570382

Discover Apartment Patio 1A, a unique and sophisticated unit on the 1st floor of the prestigious Campo Alegre 102...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasZeminAçık yaşam alanıAyrı mutfakDuş kabiniDoğal ışıkAhşap zeminYüksek tavanlarYeniden yapılandırmadan sonraModern tarzDöşenmiş

Diğer
Teklifin yaşı: 260günler
Güncellendi: 26günler

Yerellikler

Rua do Campo Alegre, Porto
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZOME Porto - CEC

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar