Teklifler listesi
37
37
37
518 000 €
(4 177 € / m²)
Satış
4
2+
124 m²
Rua de São Dinis, Porto
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
4
düz
124 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Apartamento T3 com 124m2 + 2 lugares de garagem por 518.000€.
Empreendimento no Carvalhido, que será composto por 41 apartamentos, onde pode eleger t...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
B - Çok ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
346günler
Güncellendi:
345günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua de São Dinis, Porto
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
100 Domus - Med. Imob. Lda.
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
100 Domus - Med. Imob. Lda.