SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
525 000 €
(7 000 € / m²)
Satış
4
2+
75 m²
Estrada de Alvor, Portimão

yatak odası4
düz75 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Wunderschönes Apartment mit zwei Schlafzimmern und Meerblick in Praia da Rocha, in Portimão.Dieses Apartment in erster Linie mit Panoramablick auf das...

Diğer
Teklifin yaşı: 36günler
Güncellendi: 36günler

Yerellikler

Estrada de Alvor, Portimão
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Sortami - Mediação Imobiliária, Lda.

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar