SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
280 000 €
(4 590 € / m²)
Satış
2
1
61 m²
Rua das Ânforas, Portimão

yatak odası2
düz61 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Opportunity 500m from Praia da Rocha! Looking for the perfect investment or your new holiday home? This fantastic 65sqm two-bedroom apartment, fully f...

Diğer
Teklifin yaşı: 71günler
Güncellendi: 55günler

Yerellikler

Rua das Ânforas, Portimão
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Predimed Susana Valente

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar