SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
310 000 €
(3 333 € / m²)
Satış
2
2+
93 m²
Rua Francisco Bivar, Portimão

yatak odası2
düz93 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

MG Residence, apartments located in Mexilhoeira Grande, building consisting of 2 and 3 bedroom apartments, condominium consisting of only 5 fractions,...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıMutfak aletleriÇamaşır makinesiYüksek tavanlarGörüş

Diğer
Teklifin yaşı: 186günler
Güncellendi: 75günler

Yerellikler

Rua Francisco Bivar, Portimão
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Vista Plaza

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar