SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
340 000 €
(2 595 € / m²)
Satış
3
2+
131 m²
Rua de Lousada, Peso da Régua

yatak odası3
düz131 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

3 bedroom apartment on the 3rd floor, inserted in a luxury gated community in the Quinta Viana Urbanization, ideal for those seeking comfort, space an...

Diğer
Teklifin yaşı: 26günler
Güncellendi: 24günler

Yerellikler

Rua de Lousada, Peso da Régua
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Predimed

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar