Teklifler listesi
36
36
36
305 000 €
(2 629 € / m²)
Satış
3
2+
116 m²
Rua da Serrinha, Palmela
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
116 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Maravilhoso apartamento de quatro assoalhadas com duas varandas, situado numa zona nobre de Palmela.
Este imóvel encontra-se em excelente estado de c...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Görüş
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
79günler
Güncellendi:
63günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua da Serrinha, Palmela
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
CENTURY 21 Contacto Directo
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
CENTURY 21 Contacto Directo