SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
400 000 €
(6 154 € / m²)
Satış
2
1
65 m²
Rua Adriano José da Silva, Oeiras

yatak odası2
düz65 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This 73 m², 2-bedroom apartment (T2) in Paço de Arcos is set in a well-maintained building with a well-organized condominium, in a highly central area...

Diğer
Teklifin yaşı: 14günler
Güncellendi: 14günler

Yerellikler

Rua Adriano José da Silva, Oeiras
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 Nações

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar