Teklifler listesi
21
21
21
570 000 €
(4 101 € / m²)
Satış
3
2+
139 m²
Ciclovia Empresarial, Oeiras
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
139 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Identificação do imóvel: ZMPT585357
Two-bedroom apartment located in the private L Towers condominium in Paço de Arcos, with 147 m² of gross area, ba...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Doğal ışık
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
C - Ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
72günler
Güncellendi:
72günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Ciclovia Empresarial, Oeiras
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.