SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
395 000 €
(4 877 € / m²)
Satış
2
1
81 m²
Rua António Sérgio, Oeiras

yatak odası2
düz81 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

2 Bedrooms in Oeiras - With Balcony, Storage and Excellent Location! If you are looking for a comfortable apartment, well located and ready to move in...

Diğer
Teklifin yaşı: 184günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

Rua António Sérgio, Oeiras
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Predimed

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar