Teklifler listesi
36
36
36
670 000 €
(5 630 € / m²)
Satış
Atipik
2+
119 m²
Rua 19 de Novembro, Odivelas
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
119 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Venha conhecer este excelente apartamento de tipologia T3, situado no "Empreendimento Solvillas" na Póvoa de Santo Adrião.
O imóvel localiza-se ao ní...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Klima
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Mutfak aletleri
Görüş
Ahşap zemin
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
69günler
Güncellendi:
69günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua 19 de Novembro, Odivelas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.