SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
425 000 €
(4 775 € / m²)
Satış
2
2+
89 m²
Rua do Casal Abadeço, Odivelas

yatak odası2
düz89 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

We are pleased to present this excellent two-bedroom flat, situated in a quiet, residential area of Caneças, with excellent links to Lisbon and good p...

Diğer
Teklifin yaşı: 120günler
Güncellendi: 22günler

Yerellikler

Rua do Casal Abadeço, Odivelas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 Heritage

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar