Teklifler listesi
57
57
57
900 000 €
(5 660 € / m²)
Satış
4
2+
159 m²
Rua Fernando Farinha, Odivelas
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
4
düz
159 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Come discover the future home of your dreams!
With an impressive area of 315m², this fantastic triplex located at the top of a building offers a br...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Görüş
Teras
Şömine
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
164günler
Güncellendi:
73günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua Fernando Farinha, Odivelas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
CENTURY 21 Realty Art M&J
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
CENTURY 21 Realty Art M&J