SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
364 000 €
(6 741 € / m²)
Satış
Atipik
1
54 m²
Rua das Traineiras, Nazaré

yatak odasıatypical
düz54 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This modern one-bedroom apartment, fully furnished and equipped, is located on the 4th and top floor of a new development in the center of Nazaré. Wit...

Diğer
Teklifin yaşı: 70günler
Güncellendi: 70günler

Yerellikler

Rua das Traineiras, Nazaré
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IMO NAZARÉ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar