Teklifler listesi
8
8
8
405 000 €
(4 655 € / m²)
Satış
2
1
87 m²
Rua 3 de Setembro, Nazaré
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
87 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Identificação do imóvel: ZMPT584097
Apartments 50 meters from Nazaré Beach | 1+1 to 3 bedrooms
Live by the sea. Invest in excellence.
I am Miguel Fi...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Görüş
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
133günler
Güncellendi:
26günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua 3 de Setembro, Nazaré
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.