SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
565 000 €
(4 871 € / m²)
Satış
Atipik
2+
116 m²
Rua dos Correios, Montijo

yatak odasıatypical
düz116 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

3-bedroom duplex apartment with terrace and parking, in the new Correios 185 development, in Montijo, Setúbal.
This spacious 132 sqm apartment feature...

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Rua dos Correios, Montijo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Infante & Riu - Portugal Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar