Teklifler listesi
11
11
11
415 000 €
(3 640 € / m²)
Satış
3
2+
114 m²
Rua Machado Castro, Montijo
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
114 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
New Development Where Light Enters and Life Happens
This elegant three-bedroom apartment has been designed for those looking for more than just a ho...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Doğal ışık
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
102günler
Güncellendi:
65günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua Machado Castro, Montijo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
CENTURY 21 Classic
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
CENTURY 21 Classic