SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
269 500 €
(2 695 € / m²)
Satış
2
1
100 m²
Rua Doutor Silva Evaristo, Moita

yatak odası2
düz100 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este espaçoso apartamento T2 localiza-se em Alhos Vedros, numa zona tranquila e bem servida de acessos, comércio e transportes. O imóvel destaca-se pe...

Diğer
Teklifin yaşı: 45günler
Güncellendi: 23günler

Yerellikler

Rua Doutor Silva Evaristo, Moita
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Predimed

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar