SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
410 000 €
(4 607 € / m²)
Satış
3
2+
89 m²
Rua de Camposinhos, Matosinhos

yatak odası3
düz89 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Identificação do imóvel: ZMPT589019

New 2-bedroom apartment at the Astro Emanuelle Sul development, in Leça da Palmeira, in one of the area’s fastest...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rua de Camposinhos, Matosinhos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZOME Porto - CEC

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar