SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
357 500 €
(4 206 € / m²)
Satış
2
2+
85 m²
Rua de Camposinhos, Matosinhos

yatak odası2
düz85 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

2-bedroom apartment in the Astro Emanuelle Sul development, currently in an advanced stage of construction, with completion expected in the second hal...

Diğer
Teklifin yaşı: 12günler
Güncellendi: 12günler

Yerellikler

Rua de Camposinhos, Matosinhos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 Realty Art Foz

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar