SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
348 500 €
(3 556 € / m²)
Satış
2
2+
98 m²
Rua Aurora da Liberdade, Matosinhos

yatak odası2
düz98 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

O Bela Vista Tower, na Rua da Cruz de Pau, em Matosinhos, é um empreendimento moderno em construção, composto por R/C + 9 pisos, com 39 frações habita...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Rua Aurora da Liberdade, Matosinhos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Domus RS | Mediação Imobiliária

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar