SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
305 000 €
(1 452 € / m²)
Satış
3
2+
210 m²
Rua Heitor de Campos Monteiro, Matosinhos

yatak odası3
düz210 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Imóvel disponível para partilha
Apartamento T3 em Zona Estratégica de São Mamede Infesta, . Com uma exposição solar, Nascente/ Sul

Diğer
Teklifin yaşı: 92günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua Heitor de Campos Monteiro, Matosinhos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Dimensão Exata

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar