SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
274 000 €
(3 114 € / m²)
Satış
3
2+
88 m²
Rua de Sá e Melo, Maia

yatak odası3
düz88 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Identificação do imóvel: ZMPT588760

Apartamento T2+1, 1º andar, rua Sá e Melo em Gueifães.

Localizado na rua Sá e Melo, numa zona calma e tranquila,...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rua de Sá e Melo, Maia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZOME Maia

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar