Teklifler listesi
27
27
27
290 000 €
(2 871 € / m²)
Satış
3
1
101 m²
Rua Tratado de Tordesilhas, Maia
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
101 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Identificação do imóvel: ZMPT588543
If you like:
• Enjoying an apartment with excellent areas and great sun exposure
• Acquiring a property with a g...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
E - Ekonomik Olmayan
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
11günler
Güncellendi:
4günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua Tratado de Tordesilhas, Maia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.