SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
340 000 €
(2 742 € / m²)
Satış
5
2+
124 m²
Rua Eusébio da Silva Ferreira, Maia

yatak odası5
düz124 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Identificação do imóvel: ZMPT583316

Duplex com ótimas áreas e localização privilegiada em Nogueira!

Se procura um apartamento espaçoso, com boa lumi...

Diğer
Teklifin yaşı: 143günler
Güncellendi: 28günler

Yerellikler

Rua Eusébio da Silva Ferreira, Maia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZOME Maia

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar