SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
575 000 €
(4 197 € / m²)
Satış
Atipik
2+
137 m²
Rua do Oceano Índico, Mafra

yatak odasıatypical
düz137 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartament dúplex tipus T3 + 1 situat en una zona privilegiada per la tranquil·litat, amb una vista fantàstica al mar, una excel·lent exposició al sol...

Diğer
Teklifin yaşı: 21günler
Güncellendi: 15günler

Yerellikler

Rua do Oceano Índico, Mafra
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

West Life Imobiliária

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar