SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
530 000 €
(6 163 € / m²)
Satış
Atipik
2+
86 m²
Rua do Miramar, Mafra

yatak odasıatypical
düz86 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Discover this magnificent two-bedroom apartment full of elegance. Located in the charming village of Ericeira, 30 minutes from Lisbon. Situated in a m...

Diğer
Teklifin yaşı: 73günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rua do Miramar, Mafra
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

RODOLFO NATÁRIO - Casas São Paixões

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar