SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
302 500 €
(1 939 € / m²)
Satış
3
2+
156 m²
Avenida da Constituição da República, Lousada

yatak odası3
düz156 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Identificação do imóvel: ZMPT579904

Descubra este moderno apartamento T3 de construção nova em Lousada, localizado logo à entrada da vila, numa zona ...

Diğer
Teklifin yaşı: 72günler
Güncellendi: 72günler

Yerellikler

Avenida da Constituição da República, Lousada
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZOME Guimarães

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar