SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
297 000 €
(4 641 € / m²)
Satış
3
1
64 m²
Rua Conde Vimioso, Loures

yatak odası3
düz64 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Descubra este magnífico apartamento T3 completamente remodelado, pensado para quem procura conforto, modernidade e qualidade de vida.

Diğer
Teklifin yaşı: 24günler
Güncellendi: 24günler

Yerellikler

Rua Conde Vimioso, Loures
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 Home Edition

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar