Teklifler listesi
15
15
15
245 000 €
(4 153 € / m²)
Satış
2
1
59 m²
Rua Guerra Junqueiro, Loures
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
59 m²
banyolar
Çevir İngilizce
I present to you this excellent 2-bedroom apartment, fully renovated, ideal for those seeking comfort, functionality, and a strategic location.
With ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
37günler
Güncellendi:
16günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua Guerra Junqueiro, Loures
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
CENTURY 21 Projectus
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
CENTURY 21 Projectus