SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
615 000 €
(6 474 € / m²)
Satış
2
2+
95 m²
Avenida André Jordan, Loulé

yatak odası2
düz95 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Renovated 1-bedroom duplex apartment with 95 sqm of gross private area, located in the prestigious Victory Village condominium, with private parking, ...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasAçık yaşam alanıDöşenmişYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışık

Diğer
Teklifin yaşı: 492günler
Güncellendi: 492günler

Yerellikler

Avenida André Jordan, Loulé
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

JLL Residential

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar