SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
260 000 €
(2 549 € / m²)
Satış
1
2+
102 m²
Avenida Sá Carneiro, Loulé

yatak odası1
düz102 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

1 bedroom apartment in a private condominium, close to all services and 5 minutes drive from the beaches.
The apartment consists of a bedroom, 2 compl...

Diğer
Teklifin yaşı: 493günler
Güncellendi: 493günler

Yerellikler

Avenida Sá Carneiro, Loulé
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 Serrurbana

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar