SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
450 000 €
(3 913 € / m²)
Satış
3
2+
115 m²
Rua Maria Campina, Loulé

yatak odası3
düz115 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

3-Zimmer-Wohnung mit Pool und Garage in Almancil

In einem ruhigen und sehr begehrten Wohngebiet von Almancil gelegen, zeichnet sich diese Wohnung dur...

Diğer
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 11günler

Yerellikler

Rua Maria Campina, Loulé
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

VAP Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar