SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 100 000 €
(10 680 € / m²)
Satış
5
2+
103 m²
Rua da Cabine, Loulé

yatak odası5
düz103 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Wir präsentieren Ihnen dieses prächtige neue Apartment in einer renommierten Wohnanlage direkt am Meer.Die Immobilie verfügt über zwei geräumige Schla...

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Rua da Cabine, Loulé
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Sortami - Mediação Imobiliária, Lda.

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar