SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
250 000 €
(4 386 € / m²)
Satış
1
1
57 m²
Caminho dos Golfes, Loulé

yatak odası1
düz57 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Eine im Bau befindliche Einzimmerwohnung im Zentrum von Quarteira, untergebracht in einem vierstöckigen Gebäude mit Keller und Unterkeller. Das Projek...

Diğer
Teklifin yaşı: 44günler
Güncellendi: 43günler

Yerellikler

Caminho dos Golfes, Loulé
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Brava Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar