SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
535 000 €
(7 329 € / m²)
Satış
3
2+
73 m²
Rua das Amendoeiras, Loulé

yatak odası3
düz73 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Identificação do imóvel: ZMPT580149

Exclusive two-bedroom apartment converted into a three-bedroom apartment in Vilamoura, in the heart of the Algarv...

Diğer
Teklifin yaşı: 74günler
Güncellendi: 74günler

Yerellikler

Rua das Amendoeiras, Loulé
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZOME Lisboa Time Oriente

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar