SUPA24
890 000 €
(7 120 € / m²)
Satış
Atipik
2+
125 m²
Rua 25 de Abril, Loulé

yatak odasıatypical
düz125 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Spacious 3-bedroom apartment, measuring 142 sqm, located in the Horizon Ocean Gardens development, next to Praia do Forte Novo beach.
This apartment h...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasGörüşMutfak aletleriGüvenlikAhşap zeminYüksek tavanlarYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışık

Diğer
Teklifin yaşı: 70günler
Güncellendi: 70günler

Yerellikler

Rua 25 de Abril, Loulé
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Infante & Riu - Portugal Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar