SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
499 000 €
(6 836 € / m²)
Satış
2
2+
73 m²
Rua 25 de Abril, Loulé

yatak odası2
düz73 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

3 Bedroom Apartment Renovated in 2025 with Pool in Vilamoura Total Renovation in 2025 Fully refurbished flat, ready to debut. Living Room and Kitchen...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıBanyoAyrı tuvaletYeniden yapılandırmadan sonraGörüş

Diğer
Teklifin yaşı: 126günler
Güncellendi: 33günler

Yerellikler

Rua 25 de Abril, Loulé
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Imobipêra

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar