SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
395 000 €
(5 985 € / m²)
Satış
1
1
66 m²
Rua 25 de Abril, Loulé

yatak odası1
düz66 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Fantastic 1 bedroom apartment for sale, located in Vilamoura Marina, Algarve, Portugal. This property comprises an entrance hall, living room with a b...

Diğer
Teklifin yaşı: 173günler
Güncellendi: 47günler

Yerellikler

Rua 25 de Abril, Loulé
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Orbial

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar