SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
875 000 €
(10 057 € / m²)
Satış
Atipik
2+
87 m²
Rua 25 de Abril, Loulé

yatak odasıatypical
düz87 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Completely renovated apartment located opposite the beach and promenade.
The renovation used materials with sober colors and high quality.

Diğer
Teklifin yaşı: 349günler
Güncellendi: 349günler

Yerellikler

Rua 25 de Abril, Loulé
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

BUYME PROPERTY ALGARVE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar