SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
425 000 €
(3 829 € / m²)
Satış
4
2+
111 m²
Rua Quirino da Fonseca, Lisboa

yatak odası4
düz111 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

 Apartamento T6 convertido para um T4, com 2 WC, com potencial para 7 quartos, todos eles com exposição solar. Está localizado numa área fantástica, a...

Diğer
Teklifin yaşı: 487günler
Güncellendi: 487günler

Yerellikler

Rua Quirino da Fonseca, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Vantagem Atrium

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar