SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
2 500 000 €
(12 136 € / m²)
Satış
5
2+
206 m²
Campo dos Mártires da Pátria, Lisboa

yatak odası5
düz206 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Brand new 4-bedroom luxury apartment for sale in Campo de Ourique, part of an exclusive new luxury development located in one of Lisbon's most popular...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Ahşap zeminAçık yaşam alanıAyrı mutfakDuş kabiniAyrı tuvaletMutfak aletleriAhşap kirişlerYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkModern tarzDöşenmiş

Diğer
Teklifin yaşı: 492günler
Güncellendi: 492günler

Yerellikler

Campo dos Mártires da Pátria, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

INFANTE & RIU

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar